ICANDO CUP 2009

7. července 2009 ICANDO tým provedl sportovní akci ICANDO CUP´09. Festival byl organizován ICANDO CZ CLUBem. ICANDO CUP´09 byl oslaven jako 3 ročník Mezinárodního dnu Aktivace lidských schopností.

Je dobré zdůraznit, že hodně společnotí tradičně podporovali provedení akce. V seznamu jsou – Axcent, Hervis, Hair Area, Car Motors MB, Lunarni Ambasada, OxyLife, Holmes Place, Spin Radio, Z1 televize a další.

ICANDO CUP´09 se uskutečnil tradičně v prostorách Žluté Lázně v Podolí. Ceny a poháry pro vítěze byly pro tyto disciplíny:
  • plážový volejbal
  • plážový fotbal
  • stolní tennis
  • pentanque
  • šachy

V krásném místě – na pláži, za registrací byl umístěn Point of Activation. Během dne hodně žádajících na aktivaci přišlo k aktivačnímu pultu a aktivovali svoje schopnosti pomocí technoligie ICANDO-System of Activation. Taky na aktivaci bylo hodně účastníků sportovních souteží. Ti, kteří navštívili Point of Activation byli aktivnejší od účastníků bez aktivace a dosahli více úspěchu a někteří se stali vítězi a dostali poháry za 1-3 mista a k tomu ještě, samozřejmě, cenné darky od ICANDO CZ Club.

Vítězové dostali cenné dárky: klubové karty ICANDO, pozemek na Měsíci, hodinky Axcent, poukázky na kosmetické a kadeřincké služby apod. ICANDO CZ CLUB ještě provedl tombolu a celý vítěžek byli předány nadačnímu fondu Kapka Naděje – partneru ICANDO.

Večer všichni hosté a účastníci byli pozvaní na banket, který byl umístěn na pláži, vedle místa provedení sportovních soutěží.

Večer na banketu se hosté a účastníci bavili o dojmech od aktivace pomocí technologie ICANDO System of Activation. Hodnota souhlasí, že aktivace byla opravdu dosažena a tato metoda je opravdu efektivní. Všichni účastnícy aktivace souhlasí, že v budoucnosti bychom chtěli využít metodu aktivace ICANDO častěji a mají zájem mít členství ICANDO CZ Club.

 

 

Rychlé kontakty

ICANDO EUROPEAN CENTER

E-mail: info@aktivujse.cz